Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Dom z basenem

Duży energooszczędny dom z basenem. Frontową część stanowi przedogródek w którym królują strzeliste jałowce, niewielkie rośliny iglaste, trzmieliny, żurawki oraz dereń. Jako elementy strukturalne ogrodu zastosowano drzewa liściaste o czerwonym ulistnieniu (dąb czerwony Red Sunset). Ogród podzielony został na część wypoczynkową przy basenie wraz z placem zabaw dla najmłodszych oraz nasadzenia wokół całego domu wraz z elementami ozdobnymi (ściana wyłożona kamieniem oraz rzeźba ogrodowa). Jako element dzielący przestrzeń zastosowaliśmy drewniane przejście nad ścieżką z trawertynu.

Dom pod Warszawą

Ogród typowo funkcjonalny. Został podzielony na wyraźnie zarysowane pokoje ogrodowe, z których każdy pełni odrębną funkcję. Na działce o powierzchni 1900 m² znalazło się miejsce na taras, dużą altanę z miejscem na ognisko, plac zabaw dla dzieci, warzywnik oraz miejsce do gry w bule. W samym środku działki wyodrębniono miejsce na rabatę na której znalazły się krzewy liściaste i byliny. W tylnej części działki umieściliśmy drzewa owocowe oraz zakątek do czytania książek.


Działka leśna

Ogród zlokalizowany na trenach leśnych pod Warszawą, przeznaczony głównie do użytkowania od wiosny do jesieni. Jako element łączący ogród z otaczającym lasem zastosowano pas brzóz wzdłuż ogrodzenia oraz skalniak z roślinami występującymi w pobliskim lesie. W centralnej części ogrodu umieszczono plac zabaw dla dzieci wraz z piaskownicą i tablicą do ćwiczeń. Obok wśród roślinności usytuowaliśmy nowoczesną altanę. Roślinność została dobrana tak aby nie wymagała częstej pielęgnacji przy niezbyt częstych wizytach inwestorów na działce.


Rezydencja w Detroit (USA)

Działka na której znajduje się ogród wraz z domem zajmuje ponad 6000 m². Przy domu zaplanowano basen i 2 duże altany o odrębnych funkcjach. Dla inwestorów lubiących spędzać aktywnie czas zaprojektowaliśmy kort tenisowy oraz siłownię na powietrzu. Roślinność ma charakter minimalistyczny. Oprócz 2 dużych rabat występuje tu głownie roślinność w której dominują pojedyncze nasadzenia. Całość dopełniają duże głazy oraz trawy ozdobne.


Taras na dachu

Niewielki taras na warszawskim Ursynowie. Inwestorom zależało najbardziej na delikatnie zacienionym miejscu do wypoczynku oraz odrobinie wody i dużej ilości roślinności. Nam udało się jeszcze wygospodarować miejsce na stół do spożywania posiłków na powietrzu.


Dom na Żoliborzu

Dom na warszawskim Żoliborzu. Całość utrzymana w lekko rustykalnym charakterze. Drewniany i ceglany płot oraz kolorowa luźna roślinność sprawia, że mimo otoczenia dużego miasta możemy poczuć się jak na wsi. W centralnej części obok altany umiejscowiono oczko wodne, którego środkiem przebiega ścieżka prowadząca do altany.


Dom na Mokotowie

Dom na warszawskim Mokotowie znajdujący się na działce o powierzchni 1300 m². Przedogródek (część frontowa) w stylu nowoczesnym z imponującą fontanną. W części za domem wydzielono dużą „strefę ciszy“ do czytania książek dla lubiących ciszę i spokój inwestorów. Całość dopełnia zimozielona (w dużej mierze) roślinność.


Wawer

Niewielki ogród na warszawskim Wawerze. Większą część 600 m² działki zajmuje wolnostojący dom jednorodzinny. Głównym życzeniem inwestorów był duży i przestronny taras z altaną. Całość uzupełnia kaskada wodna, warzywnik oraz drewniane przejście w otoczeniu powojników, które wyraźnie oddziela część frontową od tylnej części ogrodu.

Call Now ButtonZadzwoń