Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Film

Do każdego projektu dołączamy film w jakości HD – Wirtualny Spacer po Ogrodzie. Dzięki temu możecie Państwo oglądając film poczuć się jakbyście przenieśli się do swojego wymarzonego ogrodu. Film w pełni odwzorowuje istniejące zabudowania i nawierzchnie, ale również wszystkie projektowane elementy. Dołączony do projektu film w pełni oddaje wygląd przyszłego ogrodu.


Dowolna ilość wizualizacji

W naszym projekcie otrzymujecie Państwo DOWOLNĄ ILOŚĆ WIZUALIZACJI w cenie projektu. Średnio dla naszych Klientów do każdego projektu wykonujemy około 30 wizualizacji. Jesteśmy w stanie wykonać wizualizację w wysokiej jakości dla każdego zakątku ogrodu. Dzięki temu nasi Klienci są w stanie wyobrazić sobie jak będzie wyglądał ich wymarzony ogród.


3 koncepcje ogrodu do wyboru wraz z inspiracjami

Jeżeli tylko pozwalają na to warunki działki, naszym Klientom oferujemy aż 3 koncepcje ogrodu do wyboru. Do każdej koncepcji dołączony jest katalog inspiracji, w którym zobrazowane są wszystkie elementy wyszczególnione w każdej z koncepcji.


Kompleksowy projekt wykonawczy

Nasze projekty wykonawcze jakie przekazujemy Klientom są bardzo szczegółowe. Zawierają wszystkie elementy jakie potrzebne są przyszłemu wykonawcy do prawidłowego wykończenia ogrodu.

Projekt wykonawczy zawiera:

  • ostateczną koncepcję ogrodu,
  • wszystkie wizualizacje,
  • dokładnie zwymiarowane wszystkie elementy ogrodu wraz z doborem materiałów wykończeniowych,
  • projekt nasadzeń wraz z doborem roślinności i jej rozmieszczeniem,
  • ściółkowanie,
  • projekt oświetlenia ogrodu wraz z doborem lamp, plan dróg, ścieżek, podjazdów i innych nawierzchni, schematy małej architektury – w pełni zwymiarowane rzuty wszystkich elementów,
  • wynik badania gruntu obrazujący typ gleby oraz Ph gleby (czyli jej kwasowość). Wynik badania gruntu ma wpływ na typ i rodzaj roślin, które zostały wybrane w projekcie;
  • Projekt instalacji nawadniającej,
  • Projekty elementów wodnych.

Przygotowane przez nas rysunki są bardzo szczegółowe i dokładnie opisane. Wykończenie ogrodu na podstawie tak wykonanych projektów nie sprawi nikomu żadnych trudności.


Karty katalogowe roślin

Dla wszystkich wybranych roślin do projektu dołączamy karty katalogowe. Każda roślina jest dokładnie opisana i wskazane jest jej umiejscowienie w projekcie. Podany jest kolor ulistnienia, owocowania i kwitnienia oraz miesiące w jakich kwiaty, owoce oraz liście (lub igły) występują. Ponadto dla każdej rośliny podajmy takie dane jak docelowa wysokość i szerokość, sposób i częstotliwość cięcia czy nawożenia. Wszystko poparte jest zdjęciami każdej rośliny. Dzięki tak przygotowanym materiałom nasi Klienci doskonale wiedzą jaki kolor będzie miała dana roślina, jakie i kiedy będzie miała owoce i kwiaty, jaka duża urośnie oraz jak i kiedy ją pielęgnować i nawozić.


Kalendarz kwitnienia

Dla wybranych / ważnych rabat jako materiał dodatkowy przygotowujemy umieszczony w czasie kalendarz kwitnienia i ulistnienia roślin. Dzięki temu doskonale wiadomo jaki kolor będą miały liście drzew czy krzewów w poszczególnych miesiącach ale także kiedy i jakiego koloru kwiaty zakwitną na rabacie. Również podczas projektowania rabat sugerujemy się okresami kwitnienia roślin i tak je dobieramy aby kwiaty na danej rabacie były zawsze obecne.


Kosztorys

Do każdego projektu załączamy kosztorys inwestorski bazujący na średnich cenach za usługi w danym regionie. Nasi Klienci wiedzą dzięki temu jaki zaplanować sobie budżet na zaprojektowany przez nas ogród.


Projekt wydrukowany w formie katalogu

Każdy projekt przekazujemy w formie wydrukowanego katalogu w 2 kopiach. Pomaga to w pracach wykończeniowych bezpośrednio na działce, gdzie nie ma dostępu do materiałów w formie elektronicznej. W katalogu zebrane są wszystkie niezbędne materiały do wykończenia ogrodu co znacznie ułatwia prace wykończeniowe.


Projekt w postaci elektronicznej

Oprócz formy drukowanej, naszym Klientom przekazujemy również wszystkie materiały na nośniku elektronicznym. Kompleksowy projekt wykonawczy przygotowany jest w formacie pdf, wizualizacje w formacie jpg a ponadto przekazujemy również pliki w formacie CAD i/lub PDF, tak aby wykonawca ogrodu mógł jeszcze raz sprawdzić wszystkie możliwe wymiary.

Zadzwoń